POST ZOSTAŁ DODANY PRZEZ: mirror   DNIA: 11 grudnia 2018   KATEGORIE WPISU: Bez kategorii,

Pierwsza kolekcja zaprojektowana przez Selenę Gomez dla PUMA to nie tylko kolekcja, ale także wyraz siły i pewności siebie dla dzisiejszych dziewczyn.

 

Najbardziej oczekiwana kolekcja sezonu wakacyjnego jest tutaj, Selena Gomez i PUMA® połączyły siły, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju asortyment, który ma “siłę” przyszytą do każdego kawałka. Za swoją pierwszą współpracę z marką, Selena Gomez wykorzystuje zapisy silnych kobiet z przeszłości, aby stworzyć klasyczne dzieła dla dzisiejszej dziewczyny. Te kobiety są silne w swoich pasjach, wyrażeniach i tym, jak chcą pozostawić swój ślad na świecie. Są współczujące, ale bezkompromisowe. Nieustraszony, ale przystępny.

Nazwa tej pierwszej kolekcji SG x PUMA brzmi “Strong Girl”.Zainspirowana inicjałami Seleny, chciała pokazać dzisiejszym dziewczynom, że jedną z najważniejszych cech jest “siła”. Kolekcja cechuje się pewnymi kolorami i odważnymi sylwetkami, aby pomóc dziewczynom wyróżnić się z tłumu. To dobrze przemyślana równowaga kobiecości i nowoczesności. Sport i moda. Kolekcja zawiera wiele różnych smaków i stylów, które przemawiają zarówno do osobowości silnej dziewczyny, jak i jej codziennych ruchów. 

Jednym z najważniejszych elementów w kolekcji jest SG Runner, nowy but zaprojektowany i wykonany przez Selenę Gomez. Ta sylwetka pięknie łączy osobisty styl Seleny z klasycznym kortem i butami do biegania PUMA. The SG Runner to lekki but z dzianinową cholewką, o wysokim odbiciu z EVA i doskonałym kroju; to pasuje do stylu lat 80. i 90. z przyjemnymi elementami stylistycznymi, które nadają mu łatwy, LA charakter. Co więcej, historia DEFY kontynuowana jest z modelem DEFY Mid x SG. Buty treningowe z wycięciami przypominającymi butem mają czarną metalową klamrę, pozłacany łańcuszek i teksturowaną cholewkę z dzianiny.

Ubrania i akcesoria do kolekcji Strong Girl są zakorzenione w charakterystycznym dla Seleny stylu i gustach. Kolekcja zawiera kolory, które Selena nosi najbardziej w swoim codziennym życiu: czarny, biały i szary; dodatkowo ukryte inspirujące komunikaty “silnej dziewczyny” dodają miłej niespodzianki niektórym utworom. 

Kolekcja jako całość składa się z wielu kluczowych elementów przeznaczonych do warstwowania, miksowania i dopasowywania oraz przechodzenia z różnych nastrojów i ustawień. Wiele wyborów projektowych jest ukłonem w stronę 1992 roku, kiedy urodziła się Selena. Mimo, że ubranie jest uziemione w projektowaniu biegania i treningu, celowo skupia się moda. Kolekcja ma niesamowite poczucie elastyczności i ma być odtwarzana na różne sposoby. 

Kolekcja “Strong Girl” pozwala kobietom wyróżnić się z tłumu.Jako najpotężniejsza, silna dziewczyna, Selena Gomez nie jest obca wyzwaniom i wyjaśnia, co jest inspiracją dla jej pierwszej kolekcji PUMA:  

“Siła to coś, co staram się posiadać każdego dnia. Chciałem stworzyć kolekcję, która sprawia, że ​​kobiety czują się sexy, wzmocnione i silne.Uwielbiam każdy utwór, który zaprojektowałem i mam nadzieję, że inspiruje innych do odnalezienia swojej silnej dziewczyny. ” 

Silne kobiety podnoszą na duchu inne kobiety, PUMA i Selena połączyły silną drużynę pań, aby wziąć udział w pierwszej kampanii SG x PUMA. Artysta, twórca Dana Veraldi (@danaveraldi), żartobliwie poprawił wizerunek opakowania i kampanii swoimi ilustracjami. Fotografka Katie McCurdy (@katiemccurdy_) ożywiła kampanię swoim unikalnym fotograficznym okiem, oddając hołd silnej dziewczynie w niej. Na koniec kampania przedstawia najbliższe dziewczyny Seleny, silne kobiety, które ją otaczają każdego dnia: Connar Franklin (@connarfranklin), Raquelle Stevens (@raquellestevens), Courtney J. Barry (@courtneyjbarry), Caroline Franklin (@caro_franklin) i Theresa Marie Mingus (@ tmarie247). Selena miała coś do powiedzenia na temat swoich przyjaciół: “Nie byłbym tam, gdzie jestem dzisiaj, gdyby nie moje dziewczyny”. 

Kolekcja “Strong Girl” SG x PUMA będzie dostępna od 12 grudnia na stronie PUMA.com i wybranych sprzedawców na całym świecie. 

Świętuj silną dziewczynę w sobie, dziel się najlepszymi zdjęciami ze strojów i oznacz tagami @PUMAWomen i #SGxPUMA.

 

Oryginalny post —-> tutaj.


Leave a Reply

UDOSTĘPNIJ TEN WPIS:selena gomez - social media
FACEBOOK: @Selena (link)
TWITTER: @selenagomez (link)
INSTAGRAM: @selenagomez (link)
YOUTUBE: @SelenaGomezVEVO (link)
ITUNES: (link)
SNAPCHAT: @SelenaGomez (link)
SPOTIFY: (link)
nasze social media
FACEBOOK: @GomezPlNews (link)
TWITTER: @gomezplnews (link)
INSTAGRAM: @gomezplnews (link)
SNAPCHAT: @SGTeamPL (link)
wspolpracujemy z
jbieber.pl dualipa.pl honeymoon
wolves
Premiera: 15 Październik 2017
Status: W trakcie promocji
Opis: Piosenka powstała przy współpracy z DJ'em Marshmello. Piosenka od razu zdobyła rzesze fanów.
fetish
Premiera: 13 Lipca 2017
Status: Piosenka nie była jeszcze promowana
Opis: Piosenka powstała przy współpracy ze znanym raperem Gucci Mane. Według bardzo wielu osób, to Najlepsza Piosenka Seleny.
bad liar
Premiera: 18 maja 2017
Status: Piosenka nie była promowana
Opis: Największy projekt Seleny. W teledysku pojawiła się w 4 osobach. Według wielu osób w tej piosence Selena świetnie pokazała swoje umiejętności aktorskie.
PUMA
Selena jako: Modelka
Status: Promocja
Opis: opis
harper's bazaar
Selena jako: Modelka
Status: Promocja
Opis: Twarz nowego pisma
chat-dla-fanow
Wise Chat
Niedźwiedź
Póki co nie ma jeszcze galerii, więc zdjęcia są poniżej każdego postu!
Niedźwiedź
Selenators! Póki co chat jest jaki jest, ale nick można zmienić ponież waszego niku Anonymous...
Niedźwiedź
poniżej*
Niedźwiedź
poniżej@
Niedźwiedź
jest napis Customize i tam można dokonać zmian
mirror
już niedługo zmiany!
Anonymous5662
Wooow Czekam smile
happi
marna kopia selena-gomez.pl
happi
jestem cierkawa co @Niedzwiedx ma na celu prócz pogrążania się
Anonymous5900
Co cię to!!
Anonymous5900
happi
Niedźwiedź
@happi to jest twoje zdsanie :0
Niedźwiedź
smile *
Niedźwiedź
moim celem jest przekazywanie właściwych, sprawdzonych newsów innym Selenators
Niedźwiedź
Wszelkie skarki prosimy kierować do admina
Niedźwiedź
Anonymous5900 <3
Niedźwiedź
skargi*
Niedźwiedź
Wiem, że chat jest straszny haha laugh-big
Anonymous6142
Cześć, tu Niedźwiedź. Niestety nie mogę dłużej zajmować się tą stroną. Dlatego posty nie ukazjuą się już
Anonymous6142
Przepraszam
Anonymous6142
Nie mogę zmienić nazwy dlatego jestem jkiś Anonymous
Anonymous6178
Spoko !! smile
Anonymous7207
Ta strona jest źle prowadzona juz zamknęłam ją w telefonie a tutaj post
mirror
Bardzo przepraszamy za to, że nie zawsze tu jest na bieżąco, ale będziemy zaczynali nabór na administratorów strony oraz tłumaczy
Anonymous7220
Będą osty będę odwiedzać
Anonymous7220
#posty
Anonymous7220
I zmiecie ten chat bo nie widać co piszę!!
Anonymous7740
Znacie moze premiere teledysku do TAKI Taki,
Anonymous8065
Jak już znajdziecie administratorów to zmiencie ten chat!!!
mirror
juz niedługo modernizacja strony. Będzie także lepszy chat
Customize
Created by Kainex